I like to move it, move it...

23.7.17

Milí návštěvníci,

vítám vás tu všechny, ty, kteří jste sem zabloudili přes můj původní blog Allarmedar, i ty z vás, kteří jste tento blog jednoduše našli někde na internetu.

Jmenuju se Jíťa a blog je jedním z mých koníčků už víc jak deset let. Začala jsem na platformě blog.cz a letos (2017) už je to 11 roků, co se něm snažím tvořit dva své virtuální pokojíčky. Po takové době nebylo vůbec lehké dát původnímu místu sbohem a přestěhovat se jinam, sem, na blogger. Vedlo mě k tomu několik důvodů, o kterých si budete časem moci přečíst zde i na blogu původním - Allarmedaru - protože je to právě on, který se stěhuje.

Allarmedar jsem založila v roce 2008 a postupně jsem si vytvořila svůj oblíbený okruh témat, kterému se věnuju a které bavil jak mě, tak moje čtenáře. Zde hodlám ve stejném duchu pokračovat. Obsah tedy zůstane víceméně stejný, některé články sem budou překopírovány a plynule na ně navážu příspěvky novými; v plánu mám také zkusit pár nových formátů článků.

Toliko na úvod. Držte mi, prosím, palec, ať mi stěhování netrvá moc dlouho a ať tu kolem blogu vytvoříme stejně fajn okruh čtenářů, jako kolem blogu původního :)

Vaše JíťaMohlo by vás zaujmout...

0 komentářů