O mně

Kdo jsem? 

Začněme tím, že se jmenuju Jíťa a momentálně je můj věk už bohužel bližší třicítce než dvacítce, i když zatím jen pár dny. 

Blogovat jsem začala v roce 2006 na platformě blog.cz. Mým prvním blogem byl (a stále je) Ernil-i-pheriannath o Pánu Prstenů. Druhým blogem je Allarmedar, který jsem v roce 2017 přestěhovala sem, na blogspot - a změnila jeho jméno na A Bit Of Jitt. 

Proč "A Bit Of Jitt"? Protože tenhle blog je tak trochu kouskem mě a můžu díky němu sdílet ty střípky života, který jsou pro mě důležitý a hezký. 

Jo, a co mám ráda? :) Tož, taková ta klasika: focení, cestování, knížky, plavání, jóga, toulání po lese, pečení, kafe a kakao... a trochu netradičně: rýžování zlata. :) 

Chcete-li mě kontaktovat, nebojte se napsat ke kterémukoli článku komentář či mi poslat e-mail na abitofjitt@gmail.com. Uvítám všecky vaše postřehy a rady :)


Už jste četli tenhle článek?

Chorvatsko 2023

Tenhle příběh začíná… téměř koupí letenek do Kodaně. Konec března se blíží a já potřebuju vybrat loňskou dovolenou a pokukuju po solovýletu do Dánska...

A co tento?

Dvě noci v teepee

Zkoušeli jste někdy glamping? Jestli ano, neváhejte mi do komentářů napsat vaše zkušenosti! Já tu pro vás dneska mám tu moji...

A nebo tenhle?

Z Českého Švýcarska do Karlových Varů

S plánováním letošní dovolené jsme byli velmi opatrní. Vlastně jsme téměř nic neplánovali. Občas kolem nesměle proletěla myšlenka na Finsko nebo snad Švédsko, ale s postupujícím časem bylo čím dál tím jasnější, že...