O mně

Kdo jsem? 

Začněme tím, že se jmenuju Jíťa a momentálně je můj věk už bohužel bližší třicítce než dvacítce, i když zatím jen pár dny. 

Blogovat jsem začala v roce 2006 na platformě blog.cz. Mým prvním blogem byl (a stále je) Ernil-i-pheriannath o Pánu Prstenů. Druhým blogem byl Allarmedar, který jsem v roce 2017 přestěhovala sem, na blogspot - a změnila jeho jméno na A Bit Of Jitt. 

Proč "A Bit Of Jitt"? Protože tenhle blog je tak trochu kouskem mě a můžu díky němu sdílet ty střípky života, který jsou pro mě důležitý a hezký. 

Jo, a co mám ráda? :) Tož, taková ta klasika: focení, cestování, knížky, plavání, jóga, toulání po lese, pečení, kafe a kakao... a trochu netradičně: rýžování zlata. :) 

Chcete-li mě kontaktovat, nebojte se napsat ke kterémukoli článku komentář či mi poslat e-mail na abitofjitt@gmail.com. Uvítám všecky vaše postřehy a rady :)
Už jste četli tenhle článek?

Chorvatsko 2023

Tenhle příběh začíná… téměř koupí letenek do Kodaně. Konec března se blíží a já potřebuju vybrat loňskou dovolenou a pokukuju po solovýletu do Dánska...

A co tento?

Tenerife 2022 - Teide & Loro

I když mi přijde, že už je to snad měsíc od chvíle, co jsme vkročili na tenerifskou půdu, opak je pravdou: je za námi pouze pět dní a před námi jenom dva...

A nebo tenhle?

Jizerky 2023

Rok se s rokem sešel, podzim za okny vystřídal léto a to pro nás znamená jediné: je čas se zase sejít. S mojí bandou, zašít se na chatě v horách, na naší tradiční...