Fotodrobky (říjen 2019)

8.10.19

Přicházející podzim bývá fotograficky velmi vděčný, co myslíte? Všecky ty proměny, barvičky, ranní jinovatky, dozrávající šípky, z mechu vykukující hříbky... A tak jsem si řekla, že by vám mohl přijít vhod článek s trochou inspirace a novinek z fotosvěta, ve kterém byste třeba našli něco, co by se dalo letos na podzim s foťákem vyzkoušet :)


Jak na podzimní barvičky se můžete podívat zde:S podzimem se častěji vyskytují i mlhy:

S programovou automatikou jsem se ještě neskamarádila, přiznávám se dobrovolně. Na Megapixelu o ní ale vyšel hezký článek, takže pokud stejně jako já tápete, mohl by vám přijít vhod:
"Tohle by vyfotil každej..." - tuto větu určitě znáte. Ale vrazili jste někdy dotyčnému foťák do ruky a nechali ho, ať se teda předvede? :D Ono to s tím fotografickým viděním totiž není tak úplně jednoduchý...Podívejte se, jak hodně udělá, když foťák jen otočíte na výšku... Fotce nic neuberete, naopak, dostanete do ní detail, hloubku...


Že už dneska malování obrazů není moc v kurzu? Ale kdeže! Podívejte se, jak to vypadá, když jsou předlohami obrazů fotky.
Zima nás snad ještě chvilku nechá na pokoji, ale i tak se na ni můžeme už připravit!A nakonec něco na pobavení - Comedy Wildlife Photography Awards:
Mohlo by vás zaujmout...

0 komentářů