V novém domečku...

31.7.17

...tedy, v tom virtuálním :)

Ano, všechno, co jsem chtěla, je přesunuto a přenastaveno, a není proto důvod otálet s přechodem na novou adresu. Tímto vás tedy vítám zde, na A Bit Of Jitt, nástupci mého původního blogu Allarmedar, který se letos, v roce 2017, dožil už 9 let své existence.

Ty nejpodstatnější články byly překopírovány, takže web už teď obsahuje více jak 100-článkovou základnu. V brzku přijdou články další - těšit se můžete např. na fotky z obory, povídání o cyklovýletech, fotočlánky a kupu dalších příspěvků :) Tématicky je nový blog zaměřen stejně jako tento - focení, cestování, povídání o životě...

Toliko tedy krátce k mému novému blogovacímu startu na této adrese. Byla bych moc ráda, kdyby si i tento blog našel své pravidelné čtenáře a kdyby se mi tu povedlo tvořit stejně pohodové místo, jako tomu bylo na staré adrese. :)

Chcete-li dostávat informace o nových článcích/fotkách/dění kolem blogu/ze života Jíti/atd, neváhejte si zakliknout odběr na FB či Instagramu - odkazy na ně najdete na horní černé liště. :)

Drazí internetoví poutníci, těším se na vaše návštěvy a komentáře! Zastavte se, kdykoli budete chtět, jste tu vítáni! :)

Vaše Jíťa


Mohlo by vás zaujmout...

2 komentářů